نمایندگی و خدمات پس از فروش ال جی LG، تعمیرات تخصصی گوشی ال جی، تبلت ال جی

ساعت های هوشمند مشخصات فنی مختلفی دارند و همچنین مشکلات پیش آمده در هریک مختلف می باشد که در مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان با داشتن بخش های تخصصی و جداگانه برای هر برند مشغول به تعمیرات تخصصی ساعت های هوشمند ال جی می باشد که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهد. از جملله مشکلات رایجی که در ساعت های هوشمند پیش می آید شکستن صفحه نمایش لمسی ان ها می باشد که به دلیل ظرافت خاص آنها باید به دست تکنسین و تعمیر کاران حرفه ای تعویض گردد زیرا ممکن است با اشتباهی کوچک دستگاه ظرافت و زیبایی خود را از دست بدهد و همچنین ممکن است درجه لمسی ان ضعیف شود و حساسیت لمسی آن کاهش پیدا کند و کار با صفحه سخت شود. پس در انتخاب مرکز تعمیرات تخصصی ساعت هوشمند خود دقت فرمایید.تعمیر ال جی واچ

 

 

مراحل دریافت و تعمیر ال جی واچ :

دریافت و ارایه رسید ال جی واچ

دریافت ال جی واچ  شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ال جی واچ

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیرال جی واچ

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

ساعت هوشمند ال جی مدل Watch Style W270 Titanium
ساعت هوشمند ال جی مدل Watch Style W270 Titanium
ساعت هوشمند کودکان ال جی مدل Kizon Pink
ساعت هوشمند کودکان ال جی مدل Kizon Pink
ساعت هوشمند ال جی مدل Watch Sport
ساعت هوشمند ال جی مدل Watch Sport
ساعت هوشمند ال جی مدل Urbane W150
ساعت هوشمند ال جی مدل Urbane W150
ساعت هوشمند ال جی مدل G Watch W100
ساعت هوشمند ال جی مدل G Watch W100
ساعت هوشمند ال جی G Watch R
ساعت هوشمند ال جی G Watch R
5.0/5 (2 رای)
واتسآپتماس با ما