نمایندگی و خدمات پس از فروش ال جی LG، تعمیرات تخصصی گوشی ال جی، تبلت ال جی

تعمیر گوشی موبایل ال جی کاری تخصصی است که این روز ها با رواج مشکلات نرم افزاری و ویروس های موبایل باعث شده که مشکلات ریز و درشت در دستگاه شما ایجاد شود. اما در مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان برای مشکلات نرم افزاری از جمله ویروسی شدن گوشی ها از فایل های مخصوص و خام و آنتی ویروس های اورجینال استفاده کرده که در تعمیر گوشی موبایل ال جی شما نقش خاص و مهمی دارد. کلیه مسائل و مشکلات مربوط به گوشی موبایل ال جی شما اعم از مشکلات نرم افزاری و مشکلات سخت افزاری گوشی های موبایل ال جی  در مرکز همراه ایرانیان به طور تخصصی به دست کارشناسان و تکنسین های تعمیر ما و با استفاده از قطعات و ابزارآلات با کیفیت رفع می شود.

تعمیر گوشی موبایل ال جی

 

مراحل دریافت و تعمیر گوشی موبایل ال جی :

دریافت و ارایه رسید گوشی موبایل ال جی

دریافت گوشی موبایل ال جی شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه گوشی موبایل ال جی

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر گوشی موبایل ال جی

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی  x cam

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg x cam

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی  k8 (2017)

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg k8 (2017)

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی k4

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg k4

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی xpower 2

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg xpower2

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی stylus 3

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg stylus 3

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی stylus 2

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg stylus 2

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی k10

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg k10

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی g6

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg g6

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی g4

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg g4

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی k10 (2017)

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg k10 (2017)

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی g5

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg g5

نمایندگی تعمیرات گوشی ال جی v20

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل ال جی lg v20

4.5/5 (2 رای)
واتسآپتماس با ما